KARİYER PENDİK BAŞKAN MESAJI

Değerli hemşehrilerim,

2020 yılı Mart ayından itibaren ülkemizi de etkisi altına alan COVID-19 pandemisinin iş gücü piyasası üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmaya yönelik projelerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz.

İşsizliği azaltmaya yönelik gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla özellikle iş gücü piyasasında dezavantajlı konumda bulunan vatandaşlarımızın istihdam yoluyla toplumla bütünleşmesini sağlıyoruz.

Yerel ölçekte işsizliği ortadan kaldırmak ve istihdamın korunmasına yardımcı olmak üzere uygulamaya koyduğumuz İş ve Meslek Danışmanlığı, Mesleki Eğitim Kursları, Engelliler Yararına Programlar ve İstihdam Fuarı gibi hizmetlerimize yenilerini eklemeye devam ediyoruz.

Şuanda inceleme fırsatı bulduğunuz kariyerpendik.com sitemizin de ilçemizde istihdamı artırmak açısından önemli bir boşluğu dolduracağına inanıyorum.

İş arayan kardeşlerimiz, sitemizde ilan edilen açık iş poziyonlarından dilediğine başvurabilir; mesleğine, ilgi alanlarına ve çalışma koşulları kendilerine uyan firmalarla görüşmelerini gerçekleştirebilir.

İşveren ve iş arayanlar açısından önemli bir buluşma noktası olacağını ümit ettiğimiz sitemizin hayırlı olmasını diliyor, sitemizin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum.